Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava textu pro registry

Dobrý podvečer,
můžete mi prosím pěkně někdo poradit ohledně registrů ve Windows 10?
Mám vložit do registru mimo jiné následující řádky, vložení proběhlo úspěšně, aspoň to tvrdil systém, ale pokud otevřu regedit je "Údaj hodnoty" zcela prázdný. Chtěl bych vložit přímo údaj do tohoto políčka přímo v regeditoru ale je tam moc uvozovek, zdvojených lomítek snad i escapovaných uvozovek atd.. Může mi to prosím někdo opravit? Moc děkuji za ochotu.

@="wscript \"C:\\path\\to\\run-editor.js\" \"%1\""

Ta cesta je jen ukázková dle manuálu.
Celé je to takto :

soubor editor.reg

Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_CLASSES_ROOT\editor]
@="URL:editor Protocol"
"URL Protocol"=""

[HKEY_CLASSES_ROOT\editor\shell]

[HKEY_CLASSES_ROOT\editor\shell\open]

[HKEY_CLASSES_ROOT\editor\shell\open\command]
@="wscript \"Z:\app\\tracy\\tools\\open-in-editor\\windows\\open-editor.js\" \"%1\""

Spustil jsem to ale nefunguje to, tak jsem otevřel regedit a je to prázdné

www.imagehosting.cz

a nevím jak to opravit, chtěl jsem to tam dopsat ručně ale nevím jak opravit ten text.

Na posledním řádku máte chybu. Chybí lomítko za dvojtečkou.
@="wscript \"Z:\\app\\tracy\\tools\\open-in-editor\\windows\\open-editor.js\" \"%1\""
Pokud to chcete vložit do registrů ručně, zadejte
wscript "Z:\app\tracy\tools\open-in-editor\windows\open-editor.js" "%1"
Na konec souboru ještě přidejte prázdný řádek :-)

k vkladaniu je nutný vytvoriť si v Notepad.exe súbor s príponou *.reg. Následne sa vloží /Merge/ do Registrov príslušný kľúč.

http://ix.sk/tszeM

Tejto mäteži, čo si sem vložil sa nedá rozumieť o čo ti ide, kto ti nakázal niečo vkladať do W10? A za akým účelom ti to vôbec nakázal nejaký expert z radov Widowslógov.