Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pc sestava

Dobrý den, chtěl bych si u czc sestavit nový pc. Můj seznam je následující: https://www.czc.cz/0o0bhjlecuj7b9g3o14n2cf384/seznam přičemž ramky a gpu mam. Jde mi o to jestli tam je to dobrá skříň, nebo by se dala sehnat stejně dobrá za nižší cenu. Jestli zdroj je vyhovující a tichý a jestli si vzít chlazení na procesor vodníka nebo ne. V seznamu mám zatím dva typy.

NZXT H440 je super, jenom jestli si spravne vzpominam nema misto na "5.25" (pro osazeni DVD, kontrola ventilatoru, etc ..), ale jinak slusne provedena, mozna jen mohla mit lepsi uchyceni HDD ale nic hrozného, celkove je o opravdu slusna bedna za kterou se jen tak jeden stydet nemusi :-).