Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OUTLOOK EXPRESS Win xp na win 10

Dobrý den,
v počítačích nejsem žádný expert ale ani začátečník. S tímhle mám ale problém. Chtěl bych přeinstalovat win xp na win 10, ale zároveň tam potřebuju dostat programy. Nejdůležitější je OUTLOOK express na poštu (už jsem to zkoušel a prostě mi to nešlo). Nemám normální emajlovou adresu. Př.
(odstraněna e-mailová adresa (Kurt)) a tak bych se chtěl zeptat, jestli se pro tento typ adresy neda použít jiný program. Díky moc všem za pomoc.

A ještě dodatečná, potřeboval bych tam taky MRP (program na účetnictví v dosu) bude to problém?

No nevím, zatím jsem "rozchodil" všechny MS poštovní klienty, iOS klienta, různé interní i stažené klienty na Androidu, ale TB přes IMAP se mi rozchodit nepovedlo. Je tam tolik různých nastavení a většina z nich může mít vliv na stahování pošty, že jsem to po pár hodinách nastavování vzdal. A i uživatelské rozhraní mi nepřišlo moc přívětivé ...

Pro obyčejného uživatele stačí "Pošta", která je součástí Windows. Zvládá všechny typy účtů včetně Exchange.
Nastavení je jednoduché, jsou tam přednastavené profily.
Máš jej ve Windows, tak jej vyzkoušej.

Co se týká MRP v DOSu, tak záleží, jestli máš 32b Windows nebo 64 bitové. V druhém případě nerozjedeš přímo DOS program a budeš potřebovat DosBox