Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Notebook jaký do 10 000,-?

Dobrý den chtěl bych se zeptat poradil by mi tady někdo co nejlepší notebook do 10 000,- jen na filmy, internet atd. žádný hry na něm hrát nehodlám jen aby byl co nejvýkonnější

Předem děkuji
Změna předmětu, původně: Notebook jaký? (karel)
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Ahoj, v téhle ceně to výkonu nebude mít na rozdávání tak jako tak.... malinký nárůst ve výkonu začíná u strojů tak o 3000 dražších.

Za mě by to vyhrálo tohle HP: https://www.alza.cz/hp-15-ba0?dq=4948224?IDP=8786

windows 10, 128 m.2 SSD a antireflex display - možná někdo bude říkat že je to AMD a že to bude topit, možná bude, v téhle ceně je to věc kompromisu, za ty peníze ale tenhle výkon asi jinde nedostaneš...

Jako druhou možnost bych viděl tenhle ASUS: https://www.alza.cz/asus-eeebook-e502sa?dq=4906737?IDP=8786
windows 10, 1TB HDD, antireflex display - není červenej a není to AMD, ale stejně bych šel do toho HP radši :D

a nebo malinko přitlač a tam už se pak dá kouzlit s lepším displayem nebo vyšším výkonem