Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno iPhone X nebo Note 8

Dobrý den,

rozmýšlím se nad koupí jednoho z těchto telefonů a nějak se nemohu rozhodnout. Momentuálně mám iPhone 6S Plus a předtím jsem měl Samsung Galaxy Note 4. Nevím, pro co se rozhodnout, jelikož mám obavy z androidu a sekání telefonu po cca 1 až 1,5 roce. Navíc se trochu obávám propálení displeje. Už se mi stalo u Note 4 a viděl jsem to i v obchodech, že se pořád dispeje telefonu propalují, nerad by jsem měl opět vypálenou nějakou aplikaci na pozadí v telefonu. Na stranu druhou mě Note 8 zaujal rychlostí, nádherným displejem a celkově zpracováním, ale bojím se zklamání. Co se týče iPhonu X, tak jsem upřímně zklamaný. Za cca 27k telefon skoro se stejným displejem jako můj stávající, akorát změna procesoru, fotoaparátu a těla telefonu + ochuzení o vstup na jack. Moc nevím jak se rozhodnout, jestli někdo máte iPhone X nebo Note 8 a mohli byste poradit nebo se podělit o klady a zápory. Obyčejně by jsem se ani moc nerozmýšlel, ale za 2 roky bude stát iPhone 50 k a za nynějších skoro 30k jsem si představoval displej jako má Note a více funkcí, které člověk využije. Naopak nevím, zda-li mít obavy z androidu a jeho výkonu cca po roce.

Děkuji za všechny odpovědi předem.

TH

Řešení:

zda-li mít obavy z androidu a jeho výkonu cca po roce.

• Od veze 7.0 NUGAT je to podstatne lepsi, lepsi optimizace RAM.
• Z tech dvou, bych osobne zvolil iPhone X kvuli IOS, pro me vynikajici OS ktery se paradne ovlada, celkova svyznost sytému.
* Samsung note bych zvolil urcite kvuli kvalitnimu dipleji. Ono je opravdu nejlepsi, zajit do obchodu a ty telefony si vyzkouset, vermi, je to lepsi jak 100 rad !! ;-)

zda-li mít obavy z androidu a jeho výkonu cca po roce.

• Od veze 7.0 NUGAT je to podstatne lepsi, lepsi optimizace RAM.
• Z tech dvou, bych osobne zvolil iPhone X kvuli IOS, pro me vynikajici OS ktery se paradne ovlada, celkova svyznost sytému.
* Samsung note bych zvolil urcite kvuli kvalitnimu dipleji. Ono je opravdu nejlepsi, zajit do obchodu a ty telefony si vyzkouset, vermi, je to lepsi jak 100 rad !! ;-)