Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TV - PC zvuk na oboch

Otázka znie ako si nastavím aby mi naraz išiel zvuk zo slúchatok a Led TV ktorý je pripojený k PC s HDMI káblom... keď chcem počuť čo robím na PC na TV tak musím ísť do sound-playback-vybrať TV-dať default , ale potom nemám zvuk na PC a neviem nijako zistiť ako nato, hľadal som google, samé somariny ktoré nefungujú.. chcel by som niečo ako clone sound..na clone monitor/tv je možnosť..

môžeš skúsiť použiť univerzálny ovládač pre zvukovky asio4all,ten dokáže na podporovaných zvukovkách lubovolne presmerovať signál súčasne na viac výstupov,samotný windows také niečo neumožní,tam musí byť vždy jedno zvukové zariadenie primárne/predvolené a tým pádom sekundárne je "hluché",alebo dalšia možnosť je kúpiť poloprofi/profi zvukoú kartu,ktorá podporuje odposluch na slúchadlách súčasne so zvukom posielaným na zvukové výstupy....