Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s nízkým FPS MSI GTX 1060 6gb gaming

Zdravím všechny, chtěl sem se zeptat sám bádám co stím už delší dobu ale už mě to opravdu unavuje, zakoupil sem novou grafickou kartu od msi 1060 6gb ale spousta her se mi nedostane přes 35 fps, někdy to kolísá 20-70, ale všude v GeForce experience kde mi to optimalizuje hry 50/50 výkon,kvalita mi to háže hry do Velmi vysokých detailů/Ultra viz Fallout 4 AC:O Division a podobně, problém je v tom že když hry zapnu musím to upravit na střední aby mi to úbec šlo hrát jelikož je to trhačka jak blázen, koukal sem že grafická karta je vytížená třeba jen na 30% nebo na 50%, jediná hra která mi permanentně jede na 75 FPS je War Thunder který mam nastavený na uplně největší detaily a podobně, nemůžu za boha přijít na to čím to je, v Afterburnu se nevyznám, nejsem moc zběhli v těchle věcech, každopádně je to docela otrava :-) Děkuji za případné tipy připomínky a podobně !

'MSI 1060 gaming 6gb i5 4460 16gb ram MB:Msi h97m

+ Dodávám že, dříve, mi hry jako Ghost Recon Wildlands a podobné nové tituly běželi bez problémů

musis vypnut optimalizovať v GeForce experience a este treba vypnúť funkciu aby ti hru nenahráva graficka karta (nahrava to ako video do pc + na streamovanie ) .ties v GeForce experience

ja som mal rovnaki problem s GTX 1080 Fallou 4 na 25fps :D treba len povypinat vsetky tie blbe funkcie v GeForce experience a vsetky hry ty pojdu normalne + skus stiahnut nainoušiu verziu GeForce experience