Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno 2,4 Ghz - ktoré kanály sa najmenej prekrívajú?

Dobrý večer,existujú pri bezdrôtovom internete u wifi pri 2,4 Ghz pásme nejaké kanály ktoré je dobré nastaviť?Niekde na nete som čítal že ich je 13 a najlepšie sú 1,6,11 kroré sa najmenej prekrívajú.A ešte ako dlho to trvá ked zmením kanál na routry kým sa tá rýchlosť umúdri a stúpne dakujem

Změna tupého předmětu, původně: 2,4 Ghz (host)

To je sice hezké radit kabel, ale je to jako radit zájemci o koupi psa, ať si koupí kočku. Dobré je pustit program na analýzu zarušení + skeneru wifi a určit oboje v čase a v místě pohybu.
Snažit se dát kanál, který včetně okolních "spolu-kanálu" jsou nepoužívané.