Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Command line Precompression

Zdarec,

chci se zeptat, že při zapnutí compu si ve správci úloh zapnul nějaký proces, který využíval grafiku snad na 98%, procesor na 80%. Bylo to něco s "Command line Precompression". Jednoduše jsem to vypnul, protože se mi nezdálo, že to má něco společného s windowsem. Bylo to v pohodě, ale nevíte, co by to mohlo být a jak zajistit aby se to nezapínalo znovu?

No, tak tento problém to vyřešilo. Díky moc. Když už jsme u toho. Mám už strašně dlouho v počítačí nějaký UCBrowser. Nějaký čínský, který prostě ani za boha nejde smazat. Malware ho najde a něco smaže, ale tím se můj problém stále nevyřešil a stále mi to tu lítá v počítačí. Nevíš jak bych se toho mohl zbavit?

Heh. Tak nakonec to ten malwerbytes smazal. Tak to je super. Našel toho opravdu hodně, tak snad to teď bude v pohodě.

Ještě poslední otázka mám Win10 a používám jenom ten jejich antivir. Je to v pohodě nebo mám radši stáhnout a používat nějaký extérní?