Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pinnacle studio 9

Dobrý večer,prosím Vás o radu.Upravuju filmy v programu Pinnacle Studio 9.Vše bylo v pořádku až teď se mi posunul zvuk od obrazu.Nevím jak to opravit.Poradíte mi?

Normálně nahraju, upravím a pak vytvářím film.V PC zvuk sedí na obraz, ale po vložení DVD do přehrávače, tak se to od určitého místa posunulo.Jak bych mohla zkontrolovat jestli jsem zamkla tu zvukovou stopu?

Jestli to v PC po sestřihání a přehrávání sedí, tak to tím zamčením není. Používáte Instant DVD recorder k Pinnaclu ? Zkusil bych jiný vypalovací program. V Pinnaclu udělat obraz disku (ISO), popřípadě nejdřív zkusmo vypállit na DVD+RW přepisovatelný disk.
Když tak podrobněji na PStudio.martr.eu