Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnova pc systému

Zdravim, chystam sa spraviť obnovu, lebo sa mi cca 2x do tyzdna stane že obrazovka zčerná, a reproduktory vydavaju nejaku toninu, pc je potrebne odpojiť od el. siete lebo restart tlacidlo nereaguje.... takže spravim zrejme tu obnovu a mojou otazkou je v akom poradi inštalovať ovladače? nikdy som to este neinstaloval a tak mi neje uplne jasne... Viem že zacat mam matičnou doskou, pozeral som : https://www.msi.com/Motherboard/support/B150-PC-MATE#down-driver&Win10%2064 ... to všetky ovladače ano? system a chipset ma isť ako prví alebo nie? .... na starom pc som pouzival slimdrivers...ale už vela krat som pocul že je zle použivať take programy.... diki

Win 10 .. chcel som preinštalovať pretože zrazu mi zacalo robit to stym monitorom,ze obrazovka zčerneje a s pc nejde nič ine spraviť ako ho odpojit od elektriky a znova nahodiť,..ale Karel pisal ze to nemusi a asi ani nebude SW problem... tak som sa pytal že kde v HW by problem vydel,alebo čo si mysli...... chcel som mať "čisty win" bez suborov,lebo predtym som mal par warez hier, kedze už si zarabam, tak si kupujem hry pokiaľ chcem a chcel som sa tych nejakych "zvyškov z warez (ak teda nejake su)" zbaviť... popripade zvysit rychlost/ plynulosť pc...