Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rychlost wifi pres ftp

dobry vecir.
mam v lokalni siti FTP server. a jde o to ze mi jde strasne pomalu stahovani. konkretne do 3Mb.

FTP server cerberus - pres lan do routeru-z routeru pres wifi do usb prijimace - pres usb do pc

wifi prijimac:produkt

usb by melo byt (USB.2)

router tet nvm ale je cca 3 mesice stary

sit wifi 802.11n

co brzdi nejvice prenos?

hdd ma zapis 60Mb/s (je starsi) a neni na nem OS.

prosim o radu a pripadne jak zjistit co brzdi nejvice prenos.

sila signalu 47%

A jak dlouho trvá přenost ěch 3Mb?
Neumíš číst? Píšou tam max rychlost 150Mbps, a ten edimax šrot má jen jednu anténu, tudíž bude umět při 20MHz jen 72 Mbps, na 150Mbps je třeba 40MHz a to (bys mohl napsat, jakxe to má),ale obvykle to asi jede na 20MHz.
A skutečná "goodput" je zhruba 2/3 linkové rychlosti, ovšem při nižší kvalitě signálu to přepne na pomalejší rychlosti (to by snad uměl OS zobrazit napří místo plných 72 budeš mít 54,45,36,24...) Takže pokud vemu že ti to jede limkovou rychlostí 45Mbps, tak reálně 30Mbps=3.75 MBps