Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem převod souboru s příponou tao

Prosím o radu, z poškozeného DVD jsem se pokusil zachránit data video programem Isobuster(jiným to nebylo možné) a výsledek byl s příponou tao, toto lze přehrát ve VLC, ale dá se tento soubour (video) převést bud do avi nebo MP4? Různými konvertory videí tento soubor nelze načíst. Děkuji za odpověď.

*.tao nieje žiadny štandartný videosúbor,takže ho žiadny videokonvertor nenačíta,ked to vie vlc púrehrať,skús ten súbor premenovať na *.mpeg a opraviť v nejakom videokonvertore do riadne "čitatelnej" podoby,alebo skús či isobuster z toho nebude vedieť vytvoriť iso súbor,ktorý sa potom následne vypáli ako video....