Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrzávání PC

Zdarec, mám dlouhodobý problém, že mi vždy tak na cca 2 minuty zamrzne PC i při různých akcí, myslím že s tím trochu souvisí i to, že se mi občas freeznou hry a pak se vypnou, ale to je vedlejší. Jediné varování které mohu mít je od chromu kdy vlevo dole ve statusovém řádku se ukáže čekání na mezipaměť, to už se pc zasekává ale mohu ještě otevírat třeba složky, během pár sekund se pak PC sekne a jediné co funguje je zvuk a pohyb myši. Když se třeba v zaseknutí snažím otevrřít internet nebo správce úloh nebo šložky, vše se tak stane po odmrznutí PC. (příkazy od uživatele asi zůstanou v paměti...) Nyní jsem si všiml že při zamrznutí pc a následně když jsem klikl myší uslyšel jsem ve sluchátkách dvě silné pípnutí. Zamrzávání mi dělalo i na win 7 i na win 10. V příloze je foto...
Jen pro info, nwm esi to souvisí ale po odmrznutí jsem nikde neměl žádné nápisy, jen ikony. viz druhé foto. Čím by to všechno mohlo být?? Prosím o pomoc
Děkuji za rady.

AMD FX 6300
Zalman ZM600-LX 600W
Kingston HyperX FURY - 120GB (zde mám systém a pár prográmků)
Kingston HyperX Fury Black 8GB DDR3 1866 (2x)
MSI 970A-G43 - AMD 970
ASUS STRIX-GTX950-DC2OC-2GD5-GAMING, 2GB GDDR5
WD Blue EX - 1TB
ASUS DRW-24F1MT, černá, bulk

• Zkus v BIOSe snizit frekvenci RAM na 1333Mhz.
* Jinak ty RAM mas zapojené jak na zakladni desce ? Mely by být v A2 + B2 (druny+ctvrty od CPU)

• Podivej se zda-li nejsou spusteny Overclock funkce (BIOS)
* Zkusit obnovení BIOSu, verzi mas poslední?

Budes se jen pat?
SSD je v BIOSe nastaven AHCI? Tu verzi BIOSu más aktualní? Otevri Si prirucku k zakladní desce, tam ti vysvetli proc ma byt ram v A2/B2.
* U ram muze byt pouzit naky nekompatibilní profile/overclock/timing etc, proto snizení, to same platí pro Nbridge, CPU, tam bych urcite nakoukl na VCore a zkusil ho trochu zdvyhnout, ale to je jedno, stejne se budes jen ptat, pisu ze dojebaneho android telefonu, nemam opravdu naladu tukat do polozrmzlého displeje....

Ještě taková zajímavost, testoval jsem pc pomocí AIDA 64 a vždy když jsem dal otestovat vše co šlo zaráz, komplet stress test (cpu + gpu+ ramky + disky atd) tak to do 15 minut hodilo error - hardwerova chyba, ale nikde to nenapsalo co to způsobilo, když jsem testoval komponenty každý zvlášť tak se nic neukázalo...