Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výběr grafické karty

Dobrý den, můžete někdo poradit jakou potřebuji minimálně a jakou ideálně, grafickou kartu abych mohl přehrávat videa a atd ve 4k.
Mám v plánu si nechat postavit nový PC, protože jsem dostal minitor 4k a má grafika 5let stará na to nestačí.
Jen pro informaci v 52 letech hry nehraji tak na to berte prosím ohled.
Děkuji za rady

má grafika 5let stará na to nestačí

Taky souhlas, jak tu pisi ostatni, 5 let stary PC by na to mohl stacit, pokud uz ve sve dobe nepatril k tem nejlevnejsim. Spis teda napis co mas a co si predstavujes za pocitac a kolik penez chces dat.