Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Návrat k windows 7

Zdravím,
před několika měsíci jsem si zdarma aktivoval windows 10 z win7. Nyní jsem zjistil, že pro můj NTB nedělají ovladače kompatibilní s win10. Tak jsem provedl tovární nastavení s domněnkou, že se mi vrátí win7, bohužel nevrátil. Další možnost bylo recovery, ale ani to nejde. Tak jsem si chtěl stáhnout windows7 s microsoftu, ale ani to nejde.. Kód od win 7 mám, ale nemám instalačku. Nevíte někdo prosím, kde seženu čistou instalačku bez všelijakých "vylomenin"?
Předem dík

Smazat soubor jde.
Prostě rozbalíš iso, smažeš soubor a pomocí oscdimg vytvoříš iso.
Pro lamičky se na netu válí i program na odstraňování ei.cfg z instalačky myslím.
A stejně teď už se moc dvd nepoužívají tak nepotřebuješ pak vytvářet iso, stačí si usb flashku patřičně upravim pár příkazy v cmd a nahodit tam rozbalené iso. Na to jsou taky programy pro lamičky (např. rufusem hodíš obsah iso na usb flashku a poté ei.cfg smažeš).
Takže fakt nechápu v čem můžeš mít problém.

To je zase drobný oriešok. Recovery oddiel s výrobnou zálohou s pôvodnou edíciou W7 tam určite máš, spolu s OEM W7 (cca 17GiB), len je nutné napraviť zavádzač na predmetom skrytom oddiele, aby sa po reštarte PC predmetný oddiel načítal.

Chce to základné znalosti, potom si doma.