Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou myš pro android

Ahoj,
mám objednané multimediální centrum s Androidem 4.1, které má 2 x USB. Chtěl bych zkusit ovládání myší, podle jednoho fóra to funguje i s "obyčejnou" bezdrátovou myší. V obchodě mi poradili ušetřit jedno USB, které bych použil pro přijímač bezdrátové myši, a koupit raději Bluetooth myš. Rád bych se poradil, jestli mám koupit raději myš s bluetooth nebo myš s 2,4 GHz. Je opravdu bluetooth pro tento účel lepší ?

Vybírám mezi těmito :
https://www.czc.cz/i-tec-bluetouch-244-cerna/217636/produkt
https://www.czc.cz/genius-nx-7015-bezdratova-seda/182803/produkt

Ahoj,
záleží, kolik má zařízení USB a zda ho budeš postrádat.
U Bluetooth myší dřív občas bylo riziko horší spolehlivosti/stability oproti klasickým bezdrátovým myším s USB donglem, nyní se BT možná vylepšilo.

Na mini pc k TV používám Logitech 185 - není problém. K tabletu Lenovo Yoga tab 3 mám zas bt myš od i-Tec BlueTouch 244 a taky bez problémů. Jestli chceš jít na jistotu, může se stát, že bt nebudou kompatibilní, tak s jistotou jdi do klasické bezdrátové myši - tam se nespleteš a službu to udělá stejnou, ikdyž zabere jedno usb. 8-)

Proto jsem to psal a tím stylem reagoval - že je třeba dávat i pozor na nákup myši - jaký typ se kupuje. Ikdyž vidím poněkud větší rozdíl ve srovnání K(alkulačky) a H(ovna), když obě jmenované, jak Logitech i Genius v tomto ohledu mají to podstatné společné - jsou to myši. 8-)

Já to neřeším. Jak to chcípne, vyměním. Co mě sere (a zvykl jsem si nosit s sebou náhradní CR2032) jsou hodinky /náramkový počítač/ Suunto - žere to jak kyselina, zdechne vždy v neočekávaném okamžiku (zhruba jednou za rok, při užívání podsvětlení půlrok). Normálně ale na meteostanici, hodiny, budík, ovladače,... hážu bobek - jednou za uherský rok prostě čenžnu baterky.