Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak rozlišit formulář v PHP

Ahoj.
Mám takový formulář

<form method="post">
  <table>
    <tr>
      <td><input type="text" name="new"    value="" /></td><td><input type="submit" name="new"    value="New"    /></td>
      <td><input type="text" name="rename" value="" /></td><td><input type="submit" name="rename" value="Rename" /></td>
      <td><input type="text" name="move"   value="" /></td><td><input type="submit" name="move"   value="Move"   /></td>
      <td><input type="text" name="copy"   value="" /></td><td><input type="submit" name="copy"   value="Copy"   /></td>
      <td><input type="text" name="delete" value="" /></td><td><input type="submit" name="delete" value="Delete" /></td>
    </tr>
  </table>
</form>

a nevím, jak to mám udělat, aby se odeslal jen ten input co patří k tomu tlačítku, ono se to odešle všechno ať kliknu na jakékoliv tlačítko. Nechci vkládat do <td>další <form>. Nejde to nějak elegantně bez JS? Díky moc.

IE mě vůbec nezajímá

Řekni to majiteli e-shopu , kterému z IE nebudou chodit v pořádku objednávky.

Vytváření webových prezentací a aplikací je v tomto jiné, než programování pro komunitu (firmu), kde můžeš říci: budete to dělat takto...
Mělo by to chodit všude - což je obtížné (viz off-topic responzívní design) a někdy nesplnitelné, ale měli bychom se snažit.