Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ve hrách vysoký ping, jinak internet funguje

Dobrý den,
otázka odpovídá nadpisu. Do dneška šlo vše v pořádku, ale z ničeho nic mám vysoký ping ve hrách. Na speedtest.net mi to ukazuje okolo 800 ping a přitom 4k video na youtube rozjedu okamžitě bez problému. Neví někdo, co s tím? Děkuji!

loading...

salaši na tom aky mam internet ? internet dsl ,opticky, alebo .....si s mesta alebo s dediny ? na akych serveroch hraval ? europsky ruski add ...

napriklad ja mam opticky 7 MB/s battlefield 1 na europsom serveri mam 25ping .... a na ruskom uz mam 120 a ostatni 300 takse všeci mitam laguju :D tak se nikoho netrafim lebo uz davno nie je tam kde bol :D

no internet mas asi dost rychle ked ti ide cez proplemou video na youtube :P
mal si tento problem stale alebo až teraz ?
ak len teraz muselo sa nieco zmenit
napriklat se bezi v pozadi nejaka aplikacia ktora to brzdi alebo si windows nieco stahuje , alebo skus vypnut Torrent a nestahuj porno (nie toto nieje vtip , vela ludi to robí a potom nechape preco im nejte normalne internet :D )

alebo sa nieco prenastavilo vo windowse alebo antivirus niaka ochrana.

alebo maju susedovci ties novy internet a prekrýva sati Channel skontoluj Router a nastav si Channel ( niake cislo ktore nemaju ostatni ) ale vravis ze si na kábli ? toto jedine ak si na Wifi
ak mate doma Wifi a ked hras su pripojeni na internet aj ostatni clenovia rodini ?