Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zobrazení reklamy podle slov

Jak to udělat, aby se na webu střídala reklama podle slov?
Příklad:

Na stránce "Jak se loupe brambora".
REKLAMA KOD
Adsense
REKLAMA KOD

Na stránce "Spotřeba piva".
REKLAMA KOD
banner
REKLAMA KOD

Prostě aby když bude na stránce slovo ohledně alkoholu, kouření, sexu... se nezobrazila reklama Adsense ale jiná. Šla by udělat taková podmínka že pokud se na stránce nachází slovo (alkohol, cigarety, sex....) tak se zobrazí ta druhá reklama místo Adsense?

loading...

Už jsem na to přišla jak tam dát ten kód php. Muselo se to povolit v administrci.

Proč ale tento test vždy vypíše "Adsense" i když tam slovo pivo je?
<!-- PHP -->
$pos = strpos($text, "pivo");
if ($pos === false) {
echo "Adsense";
} else {
echo "Jiná reklama";
}
<!-- ENDPHP -->

Ať tam napíšu pivo nebo mlíko, vždy to vypíše Adsense.

ne, ale reklamu tak jako tak blokuji, protože je to "sádlo" navíc z obsahu, nehledě na zátez RAM, CPU, objemu dat i rychlosti. Kromě toho to je i riziko pro soukromí. a navíc se může stát, že se na web dostane například reklama na něco hnusného(dle typu systému) nejen v případě hacknutí toho systému