Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunkční USB

ahoj, na stolním PC přestaly fungovat USB porty, normálně bych je zkusila reinstalovat, ale jak to udělám, když nejde myš?

ale jak to udělám, když nejde myš?

• Mozna je ta mys zapojena v portu "USB 3.0" (modry/ovladac PCH|FTI*USB 3.0), prehod tu mys do cerného "USB 2.0" (cerny/ovladac CHIPSET*SouthBridge), ktery v horsim pripade bude jako nativni (compatibility) '1.0', ale mys ti pojede ..
* Pri nejhorsim, se da PC ovladat i klavesnici, nebo pres vzdalenou plochu ci SSH, neboj, ta instalace bude ;-).