Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomůžete nacenit monitor?

Zdar borci,

mám monitor Samsung 2243BW, který potřebuji nacenit, základní informace:

- 22" širokoúhlý LCD a-si TFT/TN monitor
- max. rozlišení 1680x1050 bodů
- doba odezvy 5ms
- jas 300cd/m^2
- kontrast 8000:1
- pozorovací úhly 170/160°
- analogový D-Sub i digitální DVI-D konektor
- má pivot (může se otočit až o 180°)
- černá barva

Monitor jsem vyměnil za nový a za větší, protože se tento přehříval. Problém vyřešen novým interním větrákem, hlasitost 27dB. Monitor otestován, funguje bez problémů, ale hučí trochu větrák, že.
Záruku na něj bych poskytl na 2 týdny.

Jak byste ho nacenili?

Děkuji mnohokrát za odpovědi. :)
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Tenhle monitor máme jako nouzovku k záložnímu počítači v práci a i když jsem ho párkrát používal, rozhodně mi nepřišlo, že by se zahříval. Určitě ne tak, aby bylo nutné ho aktivně chladit.
Pokud mám pravdu a větrák v něm od výrobce nebyl, buďto bych vyřešil, proč se tak násobně víc hřeje, nebo ho poslal pryč. Ono se to nestane jen tak samo, existuje příčina a ta může taky vést k požáru.

Potkan007 má pravdu,jestli tam něco víc topí a teď se to ochlazuje větráčkem,tak to topí dál a najednou to může začít topit víc,pak to najednou prskne a začnou šlehat plameny.A hoříci plast pod napětím někde na stole se hasí špatně.Osobně bych se to bál doma zapínat i to někomu nabídnout i zadarmo,pokud nemá hodně dobrou pojistku domácnosti.