Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem acer ase e1-531g

Dobrý den Mám ted po klukovi zaneřáděný pc od her a ptám se zda u tohoto typu je vhodné formátovaní nebo obnovení ale aby potom šla opět win 10, původní přeinstal z win 8.1 na win 10,ty hry bych chtěl smazat.

Ted jsem zjistil vrčení ventilátoru a na videu jsem viděl jak po sundání z desky se po vyčištění plošky něčím maže nevím jak se ta hmota jmenuje a kde ji koupit abych mohl ten ventilátor vyměnit,děkuji za odkaz nebo cokoliv.r.k.

Pleteš si větřák s chladičem. První jde v drtivé většině případů vyměnit bez sundání druhého z CPU (bez nutnosti přemazávat jistě dobře zamřelou /zapečenou/ pastu). Jestli větrník chrochtá, vyměnit. Pokud pouze hučí, vyluxuj chladič.

edit: Až teď jsem si všim, že se jedná o notes. Tedy platí odpověď "vyluxuj chladič" (a doplním: vyluxuj wind tunnel).