Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s připojením

Zdravím od nedávna mi přestal fungovat internet , myslel jsem že je to kabelem ale píše to že kabel je cajk , když dám diagnostiku sítě napíše mi to ,, systemu windows se nepodarilo automaticky zjistit nastaveni proxy" ale WiFi funguje poprosil bych o radu díky :-(

To pripojenie cez proxy jednoducho zruš. Nepoužívaj proxy.
Proxy sa používa, aby si "dočasne" ukryl svoju IP adresu a aby si vystupoval tak, ako keby si sa k internetu pripájal z iného štátu, svetadielu (napr. ak by si potreboval niečo z USA a oni by nechceli IP adresu z CZ, tak sa nahodí proxy server niekde v USA a pri komunikácii sa bude ukazovať americká IP adresa).