Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kontrola zostavy

Dobrý deň, prosím o kontrolu zostavy (do 300€ +/-). Zostava bude momentálne používana na kancelársku prácu a csgo na low detaily na igpu, neskôr by som chcel dokúpiť gpu ako napríklad 1050ti.

Ohledně zdrojů je tady přišpendlené vlákno hned nahoře, tak si ho přečti - zjistíš, jak se dá zdroj vybrat, a co jsou rozhodné parametry. A měnit průběžně v postnutém návrhu komponenty je podpásovka, protože ten, co se pokouší radit, pak vypadá jako debil - nedělej to! Někdo chce třeba řešit podobný problém, a pak neví, jak se situace vyvíjela, a skoro zbytečně pak zakládá svoje vlákno…
Ten původní zdroj je sračka, ale jestli chceš vyhořet, tak si ho kup, jen budeš shánět za chvíli nový PC, pokud ne rovnou bydlení…
https://pc.poradna.net/questions/1380456-zdroje-ktere-se-daji-koupit-bez-nasledneho-place