Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pískanie adaptera

Dobrý večer, viete mi niekto poradiť ako sa dá odstraniť pískanie napajaceho adaptera? konkretne TP-LINK 9V 0.6A Adapter 518%2BDalGY1L._SY300_.jpg

Hľadal som na webe a nič som nenašiel, skúšal som nedávno vymeniť ten adaptér za nový ale ani to nepomohlo. Nemá niekto nejaký tip? Rozmyšlal som nad nejakou izolačnou/protihlkukovou vrstvou(folia/pena) do ktorej by som to zabalil a kedže mam to zapojené za PC stolom vobec by mi to nevadilo ale pomohlo by to?

Skusim zajsť do elektra či nebudu mať niečo lepšie, ja som našiel na internete pred mesiacom že TP-link tie adaptery dokonca vymiena tak som ich kontaktoval a naozaj mi zadarmo poslali adapter taký istý, odskušal som ho a piskalo to rovnako :)