Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nereaguje na sluchátka

Čau, mám půl roku novej PC, všechno bylo v pořádku, pak jsem nainstaloval aktualizaci ovladačů, počítač 2h běžel, pak se sekl, tak jsem ho restartoval a už nereagoval na sluchátka a zvuky vycházely z monitoru. Zkoušel sem obnovení systému, kvůli těm ovladačum, ale furt nic. Když připojím sluchátka, tak je PC prostě nenačte, nějaké rady? Mám W10.

Nic takovýho tu nevidím, prostě připojím do bedny sluchátka a za normálních okolností mi vyjelo menu, jestli chci, aby se vše přehrávalo přes sluchátka. Ted zapojím sluchátka a nic se neděje, jakoby jsem je nezapojil.

https://ctrlv.cz/EQRV Dál mi to píše todle, ale ovladače jsem aktualizoval a furt nic.

Už fakt nevím, co dál dělat, smazal sem ovladače na zvukovku, dal restart aby si win. stáhl ty správný a to taky nešlo........

Zkusil jsem i obnovit tovární nastavení, stáhl realtek z originálnho cd k mojemu pc a stejně to nenačítá sluchátka.

Zkoušel jsem už i:
Start by entering the Device Manager and finding your audio driver as if you were updating it. Right-click the driver and choose Update driver software… to see several update options. Select Browse my computer for driver software, then select Let me pick from a list of device drivers on my computer. This will bring up a list which will include High Definition Audio Device. This is the generic Windows 10 driver. Select and install it, to see if this restores your sound.
"
A stále nic...... Pořád nevidím, že bych měl zapojené sluchátka a nefunguje ani mikrofon, je "vypojený" i když je jack v díře.

funkční řešení je zavolat k tomu PC někoho, kdo umí spravovat Windows. Ty to nejsi zcela určitě, protože jsi zhavaroval na tak triviálním úkonu jako je korektní instalace driveru. Místo řešení potíží děláš věci, které po tobě nikdo nechtěl, a které dělají obyčejní mudlové a problém jen dále komplikuješ.