Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Levná HD TV s plným internetem.

Dobrý večer,
chtěl by jsem se zeptat, zdali máte někdo zkušenosti s levnýma HD televizema. Jsem student a sháním něco levného do pokojíčku, 81-108cm. S plynulým chodem youtube, webového prohlížeče například na koukání online filmů apod.

Max do 6000kč.

Děkuji moc.

Příklad.. https://edigital.cz/led-televizory/gogen-tvf32n571stweb-fhd-led-smart-tv-p532713

Kup si telku/monitor/zobrazovadlo ake chces (kludne aj z bazaru ci na inzerat co ti bude vyhovovat) a k tomu na aliexprese Orange Pi PC (15€) alebo Orange PI PC+ (20€, ma navyse wifi) a nainstaluj si tam KODI / OpenELEC / LibreELEC / Armbian pripadne mozes pouzivat Android. Jedina nevyhoda ze sice funguje hw dekoder videa ale nefunguje v prehliadacoch (napr. firefox a pod.) takze pri prehravani videa napr. na youtube to dekoduje samotny procesor (a nie hw dekoder) a ten to svojim vykonom uz moc nedava a seka to. Tie multimedialne fcie v TV stoja stejne za prd. Dake info tu, tu a tu.

YouTube na SmartTV je v pohodě. Se smartphonem není problém, najdeš video v telefonu a pošleš přehrát do TV.
Ovšem je lepší mít nějakou značkovou TV, kde výrobce bude držet alespoň pár let SW podporu a bude vydávat aktualizace, čehož bych se u noname značek vcelku obával.