Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při hraní padá PC

Zdravim...
mam takovy problem, ze vzdycky kdyz pustim jakou koliv hru tak se mi restartuje PC a naprosto nevim cim to je , tak me prosim poradte
predem diky.....
Změna předmětu, původně: Restart PC (touchwood)

je to tím, že se neumíš ptát a dokonce ani hledat.

chybí ti: konfigurace PC, popis pádů, verze ovladačů, popis her, které jsi zkoušel.

Takhle ti můžu napsat třeba slabý zdroj, viry či jiný malware, vadná RAM, a můžu, ale nemusím mít pravdu.

edit: nejprve si vypni automatický restart, ať víš, proč ti to padá.

bylo to tak mam pc cca 3 roky stary ... hry sem tam paradne hral proste byla to parada. cca pred tydnem sem preinstaloval pc a od te doby me proste nejede zadna hra ktera me pred tim jelan (napr. GTA san andras, call of duty 2, proste nejede zadna hra ani treba transport tycoon deluxe .
tento problem sem jiz mel na zacatku kdyz sem mel pc novy a jeden znamej to udelal nejak pres ovladaci panely- system - hardware - spravce zarizeni... neco tam prenastavil a uz to zas jelo,... virama ani slabym zdrojem nebo ramkama to neni.. neco tam je bud vadne nainstalovany a nebo prenastaveny.... a pak prosim este porad jak vypnout autom. restart... sem uplnej amater..
diky