Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno proc nepouzivame vic procesoru na jedne desce?

zdar chlapi, predem neukamenujte me za tuhle otazku jak se to bezne stava ale napadlo me ze proc se nevyuziva treba 4 a vice procesoru do pc? jinak v pc se moc nevyznam, jen me to tak napadlo. dik za odpovedi.
Změna kategorie, původně: Hardware (Kurt)

ale ono aj takéto počítače sú kde máš 2 a viac processorov na jednej desce... Ovšem u bežných počítačov pre bežných smrtelníkov nemá zmysel také kupovať, zbytočne dražšie a výkonu tolik nepotrebujú. Skôr sa to využíva aj už Wikan napsal, v serverových riešeniach.