Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nefunguje tlačiareň

Dobrý večer,
Mám problém mám tlačiareň samsung m267x 287x a píše mi to že mám otvorené dvierka pričom nič není otvorené ani vnútri zaseknuté tak neviem v čom je chyba
Změna kategorie, původně: Ostatní (Kurt)

Párkrát otevřít a zavřít dvířka nepomůže?Tohle mi kdysi dělala laserovka HP-začala blikat chybová dioda na vadný papír,ale stačilo trochu pootevřít horní víko a hned zaklapnout a rozjela se.
A to nevytiskne ani zkušební stránku bez zapnutého PC?Obvykle kombinaci tlačítek podržet delší dobu při startu.Jak,to bude v manuálu.

Čo som zakladal túto tému bol už večer a nebolo potrebné to tlačiť tak som už iný pc nechcel zapínať a dnes keď som sa na to chcel pozrieť tak som skúsil tlačiť na druhom PC a išlo tak som na mojom odstránil tlačiareň a nepomohlo tak som skúsil reštart a už išiel ale neviem prečo reštart pomohol keď ho vypínam a zapínam každý deň.