Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook gpu

Dobrý den,
Mám v notebooku integrovanou grafickou kartu intel a Nvidia....bez důvodu notebook neustále používá intel a silnou Gefroce pomií. Když v ovladači Nvidia zněním nastavení na GPU místo CPU...nic se nestane.
Předem děkuji za odpověď.

Nabízí se otázka, jestli to někdy fungovalo a co se dělo, než to fungovat přestalo.
Dovolím si zavěštit - nikoli z křišťálové koule, ale na základě zkušeností s podobnými dotazy: aktualizoval jsi ovladače grafiky od nVidie. Takže vítej v klubu těch, co nevědí, že ovladače k notebooku se mají stahovat pouze a výhradně z webu výrobce notebooku. I když máš nVidii, musíš si ovladače k ní stáhnout od výrobce notebooku - protože ten do ovladačů zapracuje přepínání grafik.
A řešení? Jednoduché - jdi na web výrobce notebooku, najdi si ovladače grafiky pro svůj systém a nainstaluj. Pro jistotu bych možná nejprve přeinstaloval i ovladač čipsetu, protože kdo ví, co jsi s tím všechno dělal...