Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Acer Aspire E1-571G - problémy se zapínáním

Zdravím.
Chtěl bych se zeptat,zda někdo z Vás nemá zkušenosti s tímhle notebookem a problébem při zapnutí?
Notebook zapnu,bez problémů naběhne.Vypnu ho a znovu uz nezapnu.Snaží se naběhnout,ale vypne se a stále jakoby se resrartoval,problikávají kontrolky,pořád dokola,dokud neodpojím zdroj.Ve slotu na paměť RAM,mám pouze jednu o velikosti 4GB.Pokud notebook nenaběhne,prohodím RAMky ve slotech a notebook zase naběhne.Po vynutí musím zase RAMky prohodit abych notebook zapnul.Nevíte prosím co stím?Za odpověď děkuji předem všem

Změna předmětu, původně: Acer Aspire E1-571G (host)

Toto samé mi už delší dobu dělá můj Acer Aspire 5101, při pokusu o probuzení z režimu spánku hibernace nebo i po vypnutí, tak jen krátce probliknou ledky a s notesem nejde nic udělat, tváří se jako totálně mrtvý. Stačí vysunout a posléze zasunout napájecí kabel a NTB se stiskem tlačítka power rozběhne. Výměna baterie nepomohla, s jiným zdrojem to dělá též. Vidím to na hw problém v obvodech zapínání, že si při startu vezme větší proud (třeba už vyschlé kapacity na MB) a obvod nadproudu to odstaví. NTB má už 13 let. OS je W7, ale dělalo to i s XP.