Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Drivery na CPU

Ahoj mám na Vás možno primitívnu otázku ale kúpil som procesor intel core I5 3470 ale v počítači mam ešte i3 2120 a kdesi som čital že musím pred zmenou CPU odinstalovať drivery pre stare cpu a po instalácii zas naistalovať nove je to pravda či vymysel ? :D

Moderní Windows si vše vyřeší samy. Naposledy se muselo šaškovat kdysi dávno s WinXP, a to pouze v případech, kdy se měnil procesor jednojádrový za vícejádrový. Tehdy bylo třeba měnit HAL. Ale to je už dávno a dnes to už neplatí. W10 přežijí přechod z Intelu na AMD a opačně (klobouk dolů, už umí to, co Linux. :-D)