Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde změnit rozlišení monitoru

nejde zmenit rozliseni monitou ani obnovovaci frekvence.. cokoliv se pokusim zmenit tak se pocitac restartuje..
zadny vadny ramky procesor ani tak nemam vsechno je ok , pouze si myslim ze je tam neco prenastavenyho nebo tak neco pred ti vse bylo ok takhle to blbne uz asi 2 mesice po zmene windowsu..
dyztak diky za odpoved

Tak si vypni restart pri zavaznej chybe (ovl.panely-system, na niektorej karte mas tlacitko ze nastavenia startovania Win alebo co a v tych nastaveniach je to zaskrtavatko) a napis nam potom ze co je na modrej obrazovke (opises presne tuzkou na papier typ chyby, cislo a prip. aj v akom .dll to nastalo, nepisat sem ziadne vlastne zjednodusene preklady)

najpravdepodobnejsie je ze nemas nainstalovane, alebo mas nainstalovane blbe ovladace (k zakl.doske a grafike). Alebo tam nieco trobis blbo, napis sem presne aku mas grafiku a monitor a co presne sa tam snazis nastavit a kde presne.
Ovladace tahat najnovsie zo stranok vyrobcu zakl.dosky a stranok vyrobcu grafickej karty

Nejaky problem v ovladaci grafiky. Nainstaloval si uz tie najnovsie ovladace zakl.dosky a grafiky?
Mas vpravo dole cervenu ikonku ATI?
Nemas v nej nastavene nahodou ze dual view? Mas 2 monitory?

najlepsie urobis ak das nainstalovat uplne nanovo (vcetne kompletneho vymazania HDD) Windows + servicepack + najnovsie ovladace + directx niekomu kto je toho schopny.