Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna laserová

Dobrý den, před nedávnem jsem měl dotaz na tiskárnu za 15 tisíc, chci se zeptat, vyplatí se mi tahle tiskárna? kvalita výstupu tiskárny? tiskne tiskárna výrazně barevně?

https://www.alza.cz/oki-mc853dn-d2431042.htm#prislusenstvi

Budu mít cca 2000 tisků měsíčně, barevně, oboustranně, takže zvažuji jestli se mi vyplatí koupit tahle nová, nebo třeba nějaký repas po leasingu za 25tisíc.

Díky.
Upravená veľkosť písmen. (los)

Nevím, co je "vyplatí se". Pokud vám to bude vydělávat peníze, tak si spočítejte, kolik to vydělá, kolik to bude stát a pak budete vědět, jestli se vyplatí.
Repas tiskárna je nesmysl, nejspíš tam nebude nic nového a co se ceny zařízení týče, tvoří ji z větší části cena spotřebáku.
Tu OKInu jsem doporučoval kvůli kvalitě tisku, rozhodně není nejlevnější a při 2000 str. měsíčně to bude něco stát - jak uvádí kolega výše.

Tím repasem jsem myslel třeba tohle :
http://www.sofor.cz/repasovane-tiskarny/barevna-multifunkcni-tiskarna-ricoh-aficio-mp-c3001-klon/

Nebo mám i na podobné, nějaké nabídky včetně servisní smlouvy, že za 1 potištěnou a4 jim budu platit 0,90 kč s dph, ale to bude znamenat že mi dojde toner, vymění zadara, vymění hlavu, válečky..všechno.. ale zaplatím za ni 25k zhruba.

Díky.
Mirek