Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pípnutí PC

Dobrý den mám otázku.Mám herní PC a při hraní her nebo připrohlížení stránek mi pc pípne jednou dlouze myš se sekne a cele to trvá vteřinu a pak to zase de můžete mi poradit čím to muže být?.Děkuji

Nezasekava sa ti nejaka klavesa? Skus preistotu inu klavesnicu a mys.
Vseobecne ale to moze byt akykolvek HW problem aj na zakl.doske apod. ale moze byt aj len problem s niektorym ovladacom vo Windows, apod. Mas v tych Windows nainstalovany ovladac pre zvukovu kartu normalne? (funguje zvuk?)

Přehřátí, možná, možná něco jiného. Jestli je to při hraní je to dost pravděpodobné.
Možná jsou jen v bios setupu nastavené nízké teploty, při kterých má začít řvát, každopádně pokud to nedělalo a dělá, tak to je známka degradace (třeba zašpinění chladiče).

Jinak to může být cokoliv včetně nějaké havěti.