Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tiskárna HP930c

Před pěti lety jsem koupil tiskárnu uvedené značky. Tiskl jsem s ní 14 dní než došla náplň a od té doby nebyla používána. Jak jí rozejít??? Mam už v ní novou barvu ale ikonka pořád signalizuje že je prázná. Nejspíše někde zachl inkoust a už jsem zkoušel otřít "trysky" technickým benzínem. Díky moc za odpověď

Ked je v tej kazete zaschnuty stary atrament tak jej uz asi nepomoze nic, liat novy atrament na stary zaschnuty asi moc fungovat nebude.
Mozes skusit kupit nove atramentove kazety (u HP by mali byt trysky sucast kazety takze tie tiez budu nove) alebo to cele vyhodit.