Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ktory QHD 34"' monitor

Caute, poradte ktory z týchto dvoch monitrov by vas viacej oslovil a preco. Acer Predator X34A alebo Asus ROG Swift PG348Q. Obidva maju
velmi podobne parametre akurát Acer ma novsiu verziu funkcie G-SYNC. Dakujem.
Změna kategorie, původně: Multimédia (karel)

z tých konkrétnych dvoch by som bral asi ten Acer,má lepšie a jemnejšie možnosti individuálne vyladiť farby a kontrast,na rozdiel od toho asusu,takisto disponuje dvoma natívnymi modmi 60/75Hz s možnosťou prepnúť aj na 100Hz,ale tam to už umelo vylepšuje,to asus nemá,takisto obsahuje integrovaný usb 3.0 hub a konektor na slúchadlá,to takisto asus nemá,skrátka aj ked zoberiem do úvahy,že je to acer,je to jeden z ozaj vydarených produktov a hlavne možnosťami vyladenia obrazu tromfuje nad velmi podobným asusom,ktorý má len niekolko prednastavených profilov a šmitec,a to nemusí každému vyhovovať,že za užívatela rozhoduje výrobok o tom,čo je pre užívatela vhodné,vždy je lepšie,ked má užívatel možnosť si individuálne nastaviť a jemne doladiť funkcie podla vlastnej predstavy a potreby.......

Ano, je to nepoměr... QHD stačí 27. Důležitější jsou spíš ergonomické parametry, také
vhodná uroveň minimálního jasu,
typ povrchu (lesklý, matný, napůl)
gamut
počet barev a FRC
pozorovací uhly
absence PWM (na používaých urovních jasu)
black level
response time.