Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kompatibilita PC

Dobrý den, chtěl bych si do svého staršího pc přidat grafickou kartu, na internetu jsem zjistil, že by tam měla být nějaká integrovaná, ale absolutně nevím co a jak jsem v tomhle oboru nepolíben.
Vlastním tuto základní desku: MSI FM2-A75MA-E35 - AMD A75 a měl bych prosbu jestli by jste mi neporadili nějakou kompatibilní grafickou kartu a zda tam nějaká integrovaná je. Děkuji budu rád za každé rady.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Majií svoje stránky, jde se tam dočíst, že:

The graphic output can only work with CPUs with GPUs core inside.

Třeba máš procesor, který to umožňuje. Můžeš tam dát každou PCIe grafiku, kterou utáhne zdroj. Možná vyhoví nějaká 2 GB GDDR5.

Procesor mám AMD A10-6800K APU with Radeon(tm) HD Graphics 4.10 GHz. Myslíte, že by se mi vyplatilo pořídit novou grafickou kartu? a zdroj mám 350W. Nemohl by jste mi doporučit nějakou grafickou kartu? V cenové relaci do 4000 KČ?