Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace windowsu

Zdravím, přeinstalovával jsem windows (64bit) a nainstaloval jsem omylem win 32bit... Teďka jsem sehnal nový 64bit windows7, jenomže mám problém, že když (instalační program win7 mám na USB) kliknu na "setup" pro nainstalování toho windowsu 64bit, tak mi to napíše "Verze souboru není kompatibilní se spuštěnou verzí systému Windows. Ověřte systémové informace počítače, zda je potřeba verze programu x86 (32 bitová) nebo x64 (64bitová), a kontaktujte vydavatele softwaru" Píše to nejspíš proto, že mám tu 32bitovou verzi a toto je soubor 64bit. Jenomže jak stáhnout windows7 64bitovou verzi na 32bit PC? Neuměl by jste mi prosím někdo poradit? :/
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Ale ano kliká:) Mám na USB instalačku windowsu 7 64bit, jenomže jsem omylem nainstaloval na PC 32bit. A když spouštím tu instalaci, klikám na ten setup;). Jen tak mimo, k tomu bootování se nějak nemůžu dostat.. Musím nějak přes USB, protože v PC nemám mechaniku. Nikdy jsem ji nepotřeboval.

Z tej 64bit instalacky nabootuj a neklikaj na to pod windows. Snad chapes ze windows sa da nainstalovat aj ked este ziaden windows nemas, a teda nemusis klikat na setup vo windows. Ako by inac do PC nainstalovali ten prvy Windows?
Nabootuj z instalacky.