Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ashampoo Winoptimizer 15

Dobrý deň,včera som do notebooku Lenovo G 500 os W 10 home nainštaloval Ashampoo.....na skúšobnú dobu 10 dní no a dnes ráno som zistil v možnosti napájania že my zmizla hybernácia je tam len uspať príklad po 5 min a povoliť nejaké časovače zobudenia,malo by tam byť prejsť na dlhodobý spánok.Som v Ashampoo klikol na zakázať hybernáciu asi to bude tým neviem dík za odpovede

A co jsi jako myslel, že se stane po kliknutí na "zakázať hybernáciu" v tom Ashampoo? :-? Že počítač třeba začne mluvit čínsky, ale možnost hibernace v systému zůstane?

Obnov si systém do doby před instalace toho rozdrbávače Windows a zapomeň, že nějaké takové softy vůbec existují.

Pokud máš body obnovy zakázané, zkus v tom Ashampoo povolit hibernaci a odinstaluj jej.

Pokud po povolení hibernace v Ashampoo hibernace přístupná nebude, ... a zapni hibernaci ručně dle tohoto návodu.

Ve všech případech samozřejmě opět zapomeň, že nějaké takové softy vůbec existují.