Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nezobrazuje se úložiště ve Win.7

Dobrý den,při propojení Xiaomi Redme 4a a PC USB kabelem se mě na Win.7 zobrazí jen interní ůložiště.Na jiném PC kde je Win.10 se zobrazí i SD úložiště.Prosím o radu,jak přimět Win.7 aby se zobrazovali obě úložiště,existuje nějaké řešení? Za rady předem děkuji.

A vidis nieco v sprave diskov? to je v pravy klik na pocitac v start, a zvolit spravovat a tam sprava diskov. Ak ano tak je telefon v mode mass storage a ne MTP.
Popis co presne vidis v tentopocitac, a v ktorej sekcii presne v jednych a druhych win.
teoreticky moze byt karta aj ako zlozka, ale to by sa nemalo lisit medzi roznymi win.