Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem formátování poznámek pod čarou v LibreOffice Writer

Mám textový dokument vytvořený v programu LibreOffice Writer. Potřebuji v něm změnit parametry poznámek pod čarou: postupuji tedy podle návodu – nejprve na kartě "formát" otevřu "stránka" a dialogové okénko "oblast poznámka pod čarou". Zde navolím změnu parametrů (tj. vzdálenost k textu, styl čáry, vzdálenost k obsahu poznámek atd.), zmáčknu POUŽÍT a OK. V té chvíli mám v celém dokumentu poznámky pod čarou nově naformátovány. Jakmile však dokument uložím a poté znovu otevřu, je zase vše při starém, poznámky jsou v původní podobě, v jaké byly před navolením změn.
Netuší někdo, jakým způsobem by šla věc řešit? Díky.

.doc a .docx nepodporujú ovšem LO parametre pre poznámky, to by ste museli uložiť do súboru s príponou (.odt)...

Defaultne na to LO aj upozorní že pri uložení do súboru .doc sa môžu niektoré veci uložiť nepsrávne alebo neuložiť vôbec.