Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vhodný browser pro Windows, s minimálními datovými přenosy

Nějakou chvíli teď budu muset jet z notebooku, navíc přes mobilní GPRS, tudíž bych chtěl co nejvíce minimalizovat datové přenosy (datový tarif co mám není bohužel datově neomezený, respektive stálo by mě to docela dost) a pro potřeby surfování bych rád uvítal nějaký browser ve stylu Opery Mini co používám na mobilním telefonu. Platforma: Windows Vista (v linuxu se bohužel na net přes mobil nepřipojím)
Případně nějaký šikovný prográmek, co umí něco podobného?
Budu vděčný za každou užitečnou radu ;-)

Jo, tohle je opravdu dobrý a funkční - běhá mi to na noťasu velmi dobře.
Tedy jednu vadu to má - nelze tam psát česky - ale stačí text česky napsat třeba v notepadu a přetáhnout 8-)
BTW - z hlediska úspory je lepší tam použít Operu Mini verze 3.1 - ta verze 4 je datově míň úsporná, docela citelně...