Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Trable s odinstalováním pc hry a její datadisky

Pěkné odpoledne,
nastal menší problém, mám tu v PC nainstalované the sims 2 + datadisky (ps: není to originál hra) a teď mi to v PC překáží a chci to oddinstalovat a ejhle, ono se mu nechce.

Samotná základní hra je oddinstalovaná, ale dva datadisky, nejdou vůbec oddělat. zkoušel jsem to přes přidat nebo odebrat programy a ono nic. Tak pokud někdo povolaný a znalý, nezdná nějakej soft na takový problem

Tak predsa vymaz tie subory datadiskov z PC (snad vies do ktorej zlozky si ich instaloval). Co na tom chces viac odinstalovavat?
Ak mas k tomu zaznam v pridat-ubrat programy tak zaznam sa da odstranit z registrov (start - spustit: regedit) v HKLM - software - microsoft - windows - uninstall - nazov.