Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Periodické odpojování WiFi u NB

Zdravím,

mám NB EliteBook 8560w, pripojen pres WiFi k routeru ASUS RTN18U, WPA Auto Personal.
Cas od casu (ca 1x za hodinu) se WiFI odpoji s hlaskou pripojeni k internetu neni k dispozici. Za chvilku se obnoví, příp. je třeba se od WiFi odpojit a připojit. Stejný problém je i u jiného NB (nějaký ACER). Mobil/tablet je OK.
Neděje se tak v případě, že něco stahuji.
Nevíte, čím by to mohlo být, na co se zaměřit? Jeví se mi to jako nějaké automatické odpojování v případě nečinnosti adaptéru.

Dík

Odpojenim myslis naozaj odpojenie wifi adapteru v pocitaci od bezdratovej siete (routra)?
Nemyslis tym len to, ze prestane ist internet pricom wifi adapter je stale pripojny na router?
To su dve rozdielne veci a kazda z nich ma ine riesenie.