Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přesměrování portů

Zdravím,

Port forwarding: Je možné mít pro více kamer stream přes jeden port ?. Nebo platí poměr 1:1, jako 2 kamery 2 otevřené udp porty pro stream, tedy pro každou kameru jiný port ?

Ještě to upřesním, nepřesná formulace.

Pro každou kameru musí být otevřen jiný externí port, který je směrován do lokální sítě na určitý port....OK

Ale příklad:

Zařízení 1 wan port:1234 local port:554
Zařízení 2 wan port:4321 local port:554

Tedy otázka měla znít, zdalí je možné směrovat různé wan porty na stejný lan port (vnitřní sít) ?
Například klasický rtsp port...

Například zmiňovaný port RTSP 554 určený pro video přenos kamer. Každá kamera má v nastavení stejný port 554 pro rtsp přenos, jelikož se jedná o standartizovaný port.

Samozřejmě to lze změnit, jen mě zajímalo, zda-li to půjde...