Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mám nápad ale nevím co dál

Zdravím, potřeboval bych poradit. Dostal jsem nápad na podnikání přes program, nebo pomocí aplikace. Záleží jestli by bylo zaměření na PC nebo mobily. Bohužel ale nevím jaké by byly náklady na realizaci a jestli by to vůbec šlo zrealizovat. Neznáte prosím nějakého solidního programátora se kterým bych to mohl zkonzultovat? Děkuji

Bohužel ale nevím jaké by byly náklady na realizaci

• Zalezi od aplikace, SW na kterém je tvorena, tak jak otazka licencovani.

Neznáte prosím nějakého solidního programátora se kterým bych to mohl zkonzultovat? Děkuji

• Poradna ma i PRO sekci.