Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Bitová kopie.

Dobrý den. Lze udělat bitovou kopii Windows z virtuálního disku na který ho nainstaluju? Důvod? Chtěl bych mít v záloze čistě nainstalovaný Windows 7. OS je samozřejmě legální. Děkuji za odpověď. :beer: :beer: :beer:

Do Oracle VM Virtual boxsu si chci nainstalovat Win. 7 HP, stáhnout všechny dostupné aktualizace, a udělat bitovou kopii kterou uložím na jeden HDD, který mám v PC. Byla by to jakási záloha v případě pádu systému. Nemusel bych při nové instalaci OS čekat na zdlouhavé aktualizace. Čas od času bych ve virtuálu zkontroloval nové aktualizace, a bitovou kopii obnovil.